Home / Kuriozitete / Besoni apo jo, kjo vajzë është e zhveshur dhe ja çfarë bën

Besoni apo jo, kjo vajzë është e zhveshur dhe ja çfarë bën

Një eksperiment që kanë bërë disa grimerë në New York me vajzën të cilën e shihni në fotografi, ka lënë gojëhapur shumë kalimtarë, shkruan revista Kosovarja.

Vajza në pjesën e poshtme nuk ka të veshur apsolutisht asgjë, ndërsa trupin me anë të grimit dhe ngjyrave ia kanë ngjyrosur sikur të kishte xhinse. Shikoni reagimin e njerëzve kur ajo ecën rrugëve.

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *