Home / Showbiz / Bieber: Jam beqar!

Bieber: Jam beqar!

Për shkak të angazhimeve profesionale, Justin Bieber ka konfirmuar se nuk është në ndonjë romancë.

Në një intervistë të dhënë për Ellen DeGeneres, 22-vjeçari është shprehur: “Nuk jam i lidhur me askënd. Beqar. Dhe nuk jam në kërkim”.

 Bieber ka thënë gjithashtu se edhe pse e ka të vështirë t’ia dalë me vetminë kur është nëpër turne, ai përsëri është i lumtur që ka qenin me vete, Todd.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *