Home / Showbiz / Cilat janë këngëtaret tona që nuk ua deshi me shkollën?

Cilat janë këngëtaret tona që nuk ua deshi me shkollën?

Skena muzikore kosovare njeh pak këngëtare intelektuale. Ndër to është vetëm Eliza Hoxha e Adelina Emini, të cilat kanë arritur nivel akademik, ndërkohë që shumë nga të njohurat e tjera mezi e kanë kryer shkollën, shkruan “Kosovarja”.

Thuhet se motrave Istrefi, Norës dhe Erës, nuk u ka shkuar edhe mësimi. Nora më shumë interesohej për muzikë sesa për mësim e nota. Era, mësohet se nuk ka qenë nxënëse e mirë dhe ka munguar mjaft në mësim, andaj edhe nuk e ka vijuar fakultetin.

E mirë në mësime duket të mos ketë qenë as Dafina Zeqiri, që e ka vetëm shkollën e mesme. Ndërkaq, Genta Ismajli nuk dihet nëse e ka përfunduar atë, shkruan “Kosovarja

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *