Home / Kryesoret / Civil: Në Saraj mbushen kutitë

Civil: Në Saraj mbushen kutitë

Civil në intervistën e dhëne para pak çastes thotë se në  një vendbanim të Komunës së Sarajit ka pasur mbushje të kutive.
Sipas Civil kjo ka ndodhur diku nga ora 15 dhe se duhet të meren masa për zbardhjen e rastit./Tetova1/

Gjithashtu lexo

Miliarderi shqiptar do të investojë 180 milion euro në Shkup, ja emri i tij

Grupi Balfin ( në pronësi të miliarderit Samir Mane ) njofton blerjen nëpërmjet kompanisë së …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *