Home / Kryesoret / Civil: Në Saraj mbushen kutitë

Civil: Në Saraj mbushen kutitë

Civil në intervistën e dhëne para pak çastes thotë se në  një vendbanim të Komunës së Sarajit ka pasur mbushje të kutive.
Sipas Civil kjo ka ndodhur diku nga ora 15 dhe se duhet të meren masa për zbardhjen e rastit./Tetova1/

Gjithashtu lexo

Themeluesi dhe milioneri i Lëvizjes Besa në konventën e PDSH-së

Themeluesi, ideologu dhe milioneri i Lëvizjes BESA: Adnan Ismaili ( pronar i Logos-A dhe Tv …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *