Home / Showbiz / Çka po e mundon Bleron (Foto)

Çka po e mundon Bleron (Foto)

Të jesh fytyrë publike nuk është edhe aq e lehte, thotë një fjalë e urtë çdo gjë ka një çmim, shkruan Kosovarja.

Pasqyron flet për sukseset arritjet e një figurë, pa diskutim që publiku është interesuar dhe për jetën private se çfarë ndodh rreth tij-saj. Blero ka hapur ditën sot më një thënie mjaft interesante ‘ Nëse nuk i lexon portalet, nuk je i informuar. Nëse i lexon, je i keq informuar. Bleros po i dhemb diku por kjo është jeta më të vërtetat e saj dhe duhet pranuar me të gjitha të mirat dhe të këqijat./Kosovarja/ 

Gjithashtu lexo

‘Shokon’ e dashura e Mozzikut…Poston diҫka të ‘frikshme’…

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana, pak ditë më parë ishin shumë të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *