Home / Showbiz / Dafina Zeqiri lë muzikën për…

Dafina Zeqiri lë muzikën për…

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura të muzikës shqiptare dhe shpesh është cilësuar si një “pop diva”. Paçka se repertori i saj ka një sërë këngësh të njohura për publikun, Dafina ka zgjedhur të qëndrojë për një kohë të gjatë larg muzikës së fundmi.

Këngëtarja ka zbuluar në disa postime në Snapchat edhe një tjetër pasion të sajin: gatimin. Ajo na ka bërë të dyshojmë se kjo është një “arratisje” e saj nga muzika për gatimin.

Nuk jemi edhe aq të sigurt se çfarë ka gatuar saktësisht Dafina, por duket mjaft e shijshme. Gjithsesi, fansat, përveç ushqimeve nga artistja, duan edhe muzikë të re. /blitz/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *