Home / Showbiz / Dafina Zeqiri ‘shpulla’ gazetarëve

Dafina Zeqiri ‘shpulla’ gazetarëve

Për një kohë të gjatë ajo u konsiderua si sensacioni i industrisë muzikore në vend. Në të vërtetë, e tillë ishte. Dafina ka sjellë frymë të re në muzikën shqiptare

Mbetet e veçantë dhe e pëlqyer, ndonëse jo aq prodhuese sa dikur, në kohën kur nuk ndalej se lansuari këngë e videoklipe.

Dafina kaloi një periudhë stresuese për shkak të shumë thashethemeve që qarkullonin për të dhe jetën e saj private. Disa herë ka reaguar me nervozizëm.

Sigurisht, disa herë do t’u hynte shpulla disa gazetarëve, por…

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *