Home / Lajme / Demolohet shtabi i Lëvizjes Besa në fshatin Sllatinë ( foto)

Demolohet shtabi i Lëvizjes Besa në fshatin Sllatinë ( foto)

Mbrëmë në mesnatë është thyer shtabi i Lëvizjes Besa në fshatin Sllatinë . Sipas informacioneve të Televizionit Koha shtabi që gjendet afër qendrës së fshatit është demoluar me gur nga persona deri më tani të panjohur. Dëme të tjera nuk ka por nga Lëvizja Besa nëndega e fshatit Sllatinë thonë se edhe kjo është pjesë e shtypjeve dhe trysnive ndaj Lëvizjes Besa. Poashtu ky rast është paraqitur në polici dhe në organizatat tjera që monitorojnë kmpanjën parazgjedhore në Maqedoni.
Fundi i bashkëbisedimit

Gjithashtu lexo

VMRO nis fushatë, Maqedonia do të ketë probleme me marrëveshjen me Bullgarinë

Komiteti Qendror i partisë opozitare maqedonase VMRO-DPMNE ka thënë se takimin e fundit është diskutuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *