Home / Lajme / Kronika e zezë / DIGJEN TRE MAKINA NË SHKUP

DIGJEN TRE MAKINA NË SHKUP

Në orën 03:10 të mëngjesit në stacionin policor Karposh, i punësuar në njësitin e zjarrfikësve ka denoncuar se në lagjen Kozle janë djegur tre makina, edhe atë: “Nisan Kashai”, “Ford Fiesta” dhe “Tuareg”. Të tre makina kanë qenë me targa të Shkupit.

Hetim në vendngjarje do të bëhet gjatë ditës.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *