Home / Showbiz / Djali trevjeçar i aktores “Mia” po e mposht kancerin

Djali trevjeçar i aktores “Mia” po e mposht kancerin

Familja e Michael Buble nuk mund të merrte dhuratë më të mirë se kjo për festat e fundvitit.

 

Noah do të ketë mundësinë të festojë Krishtlindjen në shtëpi.

Vogëlushi i këngëtarit dhe aktores Luisana Lopilato para disa muajsh u diagnostikua me kancer.

Mediat argjentinase raportojnë se djali i çiftit të famshëm ka reaguar mirë ndaj kimioterapisë pavarësisht moshës, dhe të paktën për festa do të qëndrojë në shtëpi. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *