Home / Kuriozitete / Duket si nje foto e thjeshtë, por e vërteta është tronditëse! (Foto)

Duket si nje foto e thjeshtë, por e vërteta është tronditëse! (Foto)

Për mamatë është shumë normale, por meshkujt do të tronditeshin!

Në pamje të parë, duket si një moment i ëmbël ndërmjet mamasë dhe djalit të saj. Por ashtu siç të gjitha mamatë dinë, jo gjithçka është ashtu siç duket. Mamaja blogere Sophia Cachia i tronditi qindra mijëra ndjekësit e saj në Instagram, jo me foton, por me mbishkrimin që i vendosi kësaj të fundit. Nën një foto në dukje tërësisht të pafajshme, ndër të tjera, ajo shkruan “për syrin e pastërvitur kjo duket si një foto e këndshme standarte, por ne fakt është shkrepur ndërkohë që po bëja jashtëqitjen”. Më shumë se sa një postim kontrovers ky ishte një paralajmërim për të gjithë ata që duan të bëhen me fëmijë, se si do të jetë jeta e tyre në të ardhmen.

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *