Home / Showbiz / Edhe Ylli “shkrihet” kur sheh Tunën në ekran (Foto)

Edhe Ylli “shkrihet” kur sheh Tunën në ekran (Foto)

Mbrëm këngëtarja Tuna është paraqitur në festivalin “Kënga Magjike”.

Ajo ka kënduar live këngën e saj “Duam”, ndërsa është ndjekur me shumë vëmendje edhe nga kolegët e saj, për të cilin dikur flitej se ka filluar një lidhje.

Fjala është për këngëtarin Yll Limani, i cili ka publikuar një fotografi të Tunës nga “Kënga Magjike” dhe duket se e ka ndjekur me shumë vëmendje, transmeton “Magazina.al

Ylli në një intervistë që ka dhënë më parë për Magazina.al, nuk ka komentuar fare thashethemet për lidhjen me Tunën, pasi sipas tij çdo gjë që thotë keqkuptohet nga mediat.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *