Home / Showbiz / “Elif” po divorcohet

“Elif” po divorcohet

Aktorja e famshme Tuba Büyüküstün e mirënjohur për rolin e saj në serialin në “Diamante dhe Dashuri” është parë duke kërkuar shtëpi në Stamboll
Thuhet se kohët e fundi ka parur zënka me bashkëshortin Onur Sajlak dhe janë në prag divorci.

Ajo është parë së bashku me Engin Akyurek (Omeri) duke kërkuar për shtëpi duke bërë realitet një pjesë nga filmi ku kanë luajtur së bashku.

Çifti nga kjo martesë ka 2 vajza binjake.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *