Home / Lajme / Botë / Filmime me dronë: Alepoja tashmë i shndërruar në një gërmadhë

Filmime me dronë: Alepoja tashmë i shndërruar në një gërmadhë

Pamjet me dronë tregojnë se si është shkatërruar nga bombardimet ruse dhe të qeverisë siriane qyteti me trashëgimi, Aleppoja. Qyteti më i madh i Sirisë, sot ai është një zonë e shkatërruar me qindra e mijëra viktima.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *