Home / Showbiz / Forbes shpall aktorin më të paguar të vitit

Forbes shpall aktorin më të paguar të vitit

Revista prestigjoze “Forbes” ka shpallur për të dytin vit me radhë aktorin Johnny Depp si aktori më i paguar në Hollyëood.

Filmi i fundit i Depp është Alice Through the Looking Glass.

George Clooney, Bradley Cooper dhe Channing Tatum janë gjithashtu listën e 10 personave të paguar./tvklan.al

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *