Home / Kuriozitete / Foshnja vishet si luan, ja reagimi i luanit të vërtetë (Video)

Foshnja vishet si luan, ja reagimi i luanit të vërtetë (Video)

Një foshnjë e veshur si një këlysh luan, përballet me një luan gjigant të vërtetë.

Ky është versioni i një videoje, ku tregon fëmijën Aryeh derisa luan pranë një dritareje të zonës së një luani të vërtetë, gjatë udhëtimit të tij në kopshtin zoologjik Atlanta në SHBA, përcjellë Klan Kosova.

Luani njëkohësisht afrohet tek xhami dhe vë kthetrat e saj si zemërim ndaj foshnjës 11 muajshe Aryeh.

Me të parë vogëlushin po ashtu, luani hipnotizohet e po ashtu dhe ndjen frikë teksa fillon të përndjekë momentet kur Aryeh zvarritet përgjatë parvazit të dritares.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *