Home / Lajme / Maqedoni / FOTO: Ku shkel Gruevski e ku studentët? Një pasqyrë e dhimbshme…

FOTO: Ku shkel Gruevski e ku studentët? Një pasqyrë e dhimbshme…

Të dy fotot që i prezantojmë janë më efekt 3D por njëra është e dhimbshme dhe e turpshme derisa tjetra e dizajnuar në një luks të paparë, informon Zhurnal.

Rrjetet sociale janë vërshuar me këto imazhe të cilat tregojnë pasqyrën e vërtetë se ku mësojnë studentët dhe në anën tjetër ku shkel ish kryeministri Gruevski në selinë e tij.

Gjithashtu lexo

Kuvendi duhet të votojë për shkarkim të Zvërlevskit

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot duhet të mbajë vazhdime të tre seancave midis të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *