Home / Showbiz / Gresa Behluli “kapet” me Ledina Çelon – i thotë turp (Foto)

Gresa Behluli “kapet” me Ledina Çelon – i thotë turp (Foto)

Gresa Behluli, i mungoi skenës muzikore për një kohë ngase si prioritet kishte studimet dhe e la anash muzikën. Por së fundmi ajo erdhi me një këngë e ku Gresën e sjelli shumë të freskët dhe me linja të tonifikuara.

Gresa ka reaguar për paraqitjen e Ledina Çelos në festivalin e Radio Televizionit Shqiptarë ku ajo ishte shfaqur me një fustan transparent, ku gjithçka kishte nxjerr në pah, shkruan Kosovarja.

Ngriti reagime të shumta si në media ashtu edhe të shumë gazetarë. Ndërsa ky ishte reagimi i Gresës: Festivali i TVSH qe llogaritej me.serioz deri tani??? Turp!’.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *