Home / Showbiz / Greta Koçi: Jam natyrë tradicionale, kur të martohem do ta bëj publike

Greta Koçi: Jam natyrë tradicionale, kur të martohem do ta bëj publike

Mesa duket, Greta Koçi ende nuk është gati të bëjë publike një lidhje, ndërsa kërkon me çdo kusht që jeta e saj personale të mbetet e tillë.

Teksa ka qënë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, ajo ka shpjeguar se pse mediat rozë nuk shkruajnë për jetën e saj private. Ajo shtoi më tej se prioritet për të aktualisht është vetëm karriera, prandaj kërkonqë vëmendjen mediatike ta marrë për punën e saj, më shumë sesa nga jeta private.

 “Nuk është ndonjë siklet të thuash që po njoh dikë, por momentalisht nuk kam diҫka konkrete”, tha 25-vjeçarja.

“Unë do të doja që pjesën private ta kem private. E di që për publikun është interesante të dëgjojë, por unë jam natyrë tradicionale.

Në momentin që unë do vendos dhe do ta bëj publike lidhjen time, ai do të jetë bashkëshorti im”, përfundoi ajo

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *