Home / Horoskopi ditor / Horoskopi ditor – 13.12.2016

Horoskopi ditor – 13.12.2016

Dashi

Mjedisi yjor do nxite disa mosmarrëveshje ne jetën tuaj ne çift, por ato nuk do vazhdojnë shume dhe nuk do lënë pasoja. Beqaret do jene tejet tërheqës dhe do marrin propozime nga me te ndryshmet. Ne fund do e kenë ata ne dore zgjedhjen qe do bëjnë. Ne planin financiar nuk duhet t’i lini gjerat pas dore sepse situata ka për t’iu dale jashtë kontrollit atëherë kur nuk do e prisni.

Demi

Pas problemeve qe keni pasur kohet e fundit, sot gjerat do fillojnë te përmirësohen mes jush dhe partnerit. Nuk do keni me debate me te. Beqaret duhet te reflektojnë disa here para se te hedhin hapa sepse prej tyre do varet e ardhmja. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe gjendja di filloje te përmirësohet. Shfrytëzojeni sa te mundeni këtë mundësi për te bere edhe investime.

Binjaket

Mos i lejoni personat e jashtëm te ndërhyjnë tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite sepse mund t’ua prishin harmoninë te cilën e keni arritur me shume mund. Beqaret duhet ta lënë veten sa me te lire dhe duhet te bëjnë atë qe do ju thotë zemra. Ne planin financiar jo çdo gjë do ju shkoje si e kishit menduar kështu qe e mira është te bëni kujdes me shpenzimet.

Gaforrja

Komunikimi ne çift do jete shume i ngrohte gjate kësaj dite. Nuk do keni asnjë lloj mosmarrëveshje apo konflikti me partnerin. Beqaret duhet te jene me te vendosur ne mënyrë qe te arrijnë ta bëjnë për vete atë qe pëlqejnë. Mos iu besoni verbërisht këshillave te të tjerëve. Ne planin financiar do ju duhet sa me tepër maturi dhe kujdes qe gjendja mos përkeqësohet.

Luani

Do jeni shume nostalgjike sot ju te dashuruarit dhe do përhumbeni ne kujtimet e se shkuarës. Nuk pritet te ndodhe asgjë e jashtëzakonshme. Beqaret do realizojnë plot takime, por asnjeri prej tyre nuk do shndërrohet ne diçka serioze. Buxheti nuk do jete i qëndrueshëm kështu qe kufizojini sa te mundeni shpenzimet nëse nuk doni te keni probleme serioze.

Virgjeresha

Dite fantastike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh për çdo gjë me partnerin dhe marrëdhënien tuaj do e adhurojnë te gjithë. Beqaret nuk duhet te fiksohen pas te metave me te vogla sepse ne këtë mënyrë nuk do e gjejnë dot kurrë një person te përshtatshëm. Me shpenzimet tregohuni te arsyeshëm ne mënyrë qe gjendja te mos ketë probleme.

Peshorja

Jeta juaj ne çift do influencohet pozitivisht nga yjet gjate kësaj dite. Ne shume momente do ndiheni mire me atë qe keni ne krah dhe do jeni gati te hidhni edhe hapa me te mëdha. Beqaret do kenë një dite premtuese dhe do e gjejnë princin e tyre te kaltër. Ne planin financiar duhet te jeni me te organizuar nëse nuk doni te keni probleme dhe vështirësi me tej.

Akrepi

Dite shume e tensionuar do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne çdo moment do keni debate te zjarrta me partnerin tuaj, madje edhe për gjera elementare. Beqaret do kenë një dite te jashtëzakonshme dhe do ju duket shpesh sikur janë neper ëndrra. Ne planin financiar Venusi do jete pozicionuar keq. Nuk do jeni aspak te matur me shpenzimet dhe kjo do shkaktoje probleme.

Shigjetari

Jupiteri do krijoje mjedisin e duhur sot qe ju te dashuruarit. Marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Beqaret nuk do kenë as dashuri me shikim te pare dhe as takime interesante. Për ju asgjë nuk ka për te ecur ashtu si e kishit ëndërruar. Financat nuk do jene aspak ashtu si duhet kështu qe mos bëni asnjë lloj çmendurie sepse keni për te pasur probleme.

Bricjapi

Partneri do beje deklarata te forta dashurie gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me te do ndryshoje rrënjësisht për mire. Shfrytëzojeni çdo sekonde deri ne maksimum. Beqaret nuk do duan ta ndryshojnë statusin e tyre dhe nuk do i pranojnë ftesat qe do ju bëhen ne çdo moment. Ne planin financiar do keni një dite me shume fat kështu qe situata do vije duke u përmirësuar.

Ujori

Dita e sotme do jete e jashtëzakonshme për ata qe janë ne një lidhje. Mes jush dhe partnerit do mbizotërojë harmonia dhe bashkëpunimi ne çdo moment. Beqaret do bëjnë mire te mos nxitohen për asgjë sepse mund te lëndohen pa mase. Buxhetin do arrini ta mbani gjate gjithë kohës nen kontroll kështu qe gjendja nuk ka për te mbetur aspak delikate.

Peshqit

Venusi, Neptuni dhe Urani do përkujdesen gjithë kohës për jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite. Marrëdhënia me partnerin do jete e jashtëzakonshme dhe te gjithë do e kenë zili. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por deri ne fund te ditës mund te fillojnë edhe lidhje interesante. Ne planin financiar nuk duhen ndërmarrë rreziqe edhe sikur gjendja te jete e shkëlqyer.

Gjithashtu lexo

Horoskopi për ditën e sotme e hënë, 31 korrik 2017

Dashi – Influenca negative e Neptunit nuk do arrije dot te preke jetën sentimentale te çifteve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *