Home / Kuriozitete / Ja çfarë do të ndodhë nëse e lëmë një vezë në Coca Cola për një vit rresht…(Video)

Ja çfarë do të ndodhë nëse e lëmë një vezë në Coca Cola për një vit rresht…(Video)

Një pjesë e madhe e popullsisë i konsideron pijet e gazuara shumë të dëmshme, transmeton revista Kosovarja.

Një djalë ka vendosur që me anë të eksperimentit që do të shihni në videon më poshtë, t’ua bëj me dije dëmin që shkakton kjo pije, e që megjithatë konsumohet ende nga shumë të rinj dhe fëmijë.

Ai mori një vezë dhe e la për një vit rresht në një enë të mbushur me Coca Cola ndërsa pas një viti u shokua nga rezultati kur gjeti vezën pa mbështjellës, ndërsa mbështjellësin e lëngshëm.

Shikoni videon për detaje tjera.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *