Home / Showbiz / Ja çka bën në këtë kohë Çiljeta (Foto)

Ja çka bën në këtë kohë Çiljeta (Foto)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga shpesh publikon foto selfie nga zgjimi i saj.

E në fakt duket se sot Çiljeta ka patur një zgjim mjaft të vonë dhe diçka të tillë e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale. Gjithashtu ajo duket mjaft në formë në këtë foto./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *