Home / Shëndeti / Ja kush është Modelja e Vitit 2016

Ja kush është Modelja e Vitit 2016

Gigi Hadid është shpallur Modelja Ndërkombëtare e Vitit në nje ceremoni ndarjesh çmimesh. Personazhet publik u mblodhën mbrëmjen e së hënës për ceremoninë e “British Fashion Awards”, organizuar në Royal Albert Hall në Londër.

Në këtë tapet të kuq kanë parakaluar personazhe si NicoleScherzinger, Lady Gaga dhe Kate Moss.

Mbretëresha e pasarelave, Gigi21-vjeç, është bërë qendra e vëmendjes

Gjithashtu lexo

Zonja, kjo bimë bën që të mos shkoni kurrë tek gjinekologu RECETA

Problemet gjinekologjike, të cilat mund të jenë nga më të lehtat e deri tek më …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *