Home / Kuriozitete / Ja si e shohin kafshët botën (Video)

Ja si e shohin kafshët botën (Video)

A e dini si e sheh botën qeni apo macja juaj? Keni menduar se vetëm bardhë e zi? E keni gabim, ata e shohin blu, bardhë e zi, të gjelbër në të verdhë.

Që të kuptoni më shumë secila kafshë në vazhdim se me çfarë ngjyra e shohin botën, si dhe përveç kësaj, të njiheni edhe me detaje të tjera, për shembull si e njohin prenë e tyre, sa larg duhet të jenë që ta shohin, e shumë gjëra të tjera, shikojeni videon më poshtë.

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *