Home / Kuriozitete / Këngëtari i njohur i shpëton jetën një vajze në lokal (FOTO-VIDEO)

Këngëtari i njohur i shpëton jetën një vajze në lokal (FOTO-VIDEO)

Për një kohë të shkurtër, një këngëtar është kthyer në hero, pasi i ka shpëtuar jetën një vajzetë panjohur.

Olly Murs i shpëtoi jetën një vajze që po mbytej me ushqim, në të njëjtin restorant ku ai ishte i pranishëm.

 Këngëtari britanik mblodhi krahët rreth barkut të saj dhe nisi të shtyjë, derisa vajzës i doli ushqimi nga goja.

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *