Home / Showbiz / Kjo është këngëtarja që Capital T i dërgon “lule dhe puthje’ (Foto)

Kjo është këngëtarja që Capital T i dërgon “lule dhe puthje’ (Foto)

Muaji dhjetor nisi me nje prurje fantastike nga reperi Capital T të titulluar 100.

Projekti i ri gjeti përkrahje mjaft të madhe si nga fansat ashtu edhe nga kolegët e artistit.

Një prej këngëtareve më të njohura ishte pjesë e kësaj përkrahjeje teksa në profilin e saj në Instagram shpërndau projektin e ri të artistit duke i dhënë kështu një lloj supporti atij.

Bëhet fjalë për Dhurata Dorën e cila me të publikuar postimin morri një koment mjaft interesant nga ana e Kapos.

Reperi i dërgoi ‘Puthje’ asaj duke shprehur kështu falënderim për respektin e dhënë nga ajo. /Prive/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *