Home / Showbiz / Kourtney Kardashian i jep edhe një shans bashkëshortit

Kourtney Kardashian i jep edhe një shans bashkëshortit

Në kohë festash, KourtneyKardashian dhe Scott Disick i kanë dhënë edhe një shans lidhjes së tyre. Mesa duket, zërat që nisën kohë më parë kanë qënë të vërteta.

37-vjeçarja dhe babai i 3 fëmijëve të saj janë rikthyer së bashku. Çifti i famshëm kishte më shumë se 1 vit te ndarë, pasi Disick u fotografua në shoqërinë e ish të dashurës së tij ndërkohë që po kalonte një krizë me Kourtney Kardashian

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *