Home / Kryesoret / Kumanovë, vendvotimi transferohet në restorant

Kumanovë, vendvotimi transferohet në restorant

Problemi me qendrën e votimit 10-27 në Kumanovë, e vendosur paraprakisht në Kino-kozjak dhe pastaj e zhvendosur në kafenenë “Boem”, është evidentuar edhe nga ekipi yn ënë terren.
Reporteri i televizionit ALSAT, ka kontaktuar me zv/kryetarin e vendvotimit, i cili ka deklaruar se vendimi i zhvendosjes është marrë për shkak të mungesës së hapësirave.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *