Home / Kuriozitete / Ky burrë i harxhoi mijëra dollarë për tu shndërruar në monster (Foto)

Ky burrë i harxhoi mijëra dollarë për tu shndërruar në monster (Foto)

Nëse e hasni natën këtë person rrugëve, edhe mund t’iu bjerë infarkt.

Ai quhet Henry Rodriguez dhe është nga Venezuela.

Ka shpenzuar 40 mijë dollarë për të bërë modifikime të fytyrës.

Ai është bërë si personazhet negative të filmave horror.

37-vjeçari thotë se ndjehet komod me pamjen e tij.

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *