Home / Lajme / Rajon / Malishevë, burri e rreh gruan – ajo pranon trajtim mjekësor

Malishevë, burri e rreh gruan – ajo pranon trajtim mjekësor

Dje në Malishevë është raportuar për dhunë familjare, një burrë ka sulmuar fizkikisht bashkëshortën e tij e cila pastaj ka pranuar trajtim mjekësor.

 

“Malishevë 22.12.2016-20:25. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”-thuhet në raportin e policisë

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *