Home / Showbiz / Marina shfaqet me pizhama, kështu nuk e keni parë ndonjëherë (Foto)

Marina shfaqet me pizhama, kështu nuk e keni parë ndonjëherë (Foto)

Marina Vjollca është prej prezantueseve më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo është vënë shpesh herë në fokusin e mediave për shkak të bukurisë dhe fizikut të saj të shkëlyqer.

Tahs e një kohë prezantuesja bashkëjeton me reperin e njohur Getoar Selimin në Tiranë, dhe kanë një jetë mjaft të lumtur.

Ajo është shpesh herë aktive në rrjetet sociale, gjersa së fundmi ka publikuar një fotografi mjaft ndryshe në Instagram Story.

Marina ishte shfaqur me pizhama teksa po rregullonte disa detaje tek bredhi i saj i Krishtlindjeve.

Ndonëse jemi mësuar ta shohim me veshje të përditshme dhe ekstravagante në skenë, kësaj here Marina u shfaq mjaft shtëpiake dhe e thjeshtë, teksa duket gjithmonë bukur. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *