Home / Lajme / Maqedoni / Masa aktive për mbështetje të grave në sektorin privat

Masa aktive për mbështetje të grave në sektorin privat

Masa aktive për mbështetje të grave në sektorin privat do të prezantojnë sot Lidhja e odave ekonomike të Maqedonisë, Shoqata e grave të biznesit dhe Agjencia për punësim.

Për masat aktive dhe aktivitetet e ardhshme për mbështetje do të flasin drejtori operativ i LOE, Aleksandar Zarkov, drejtoresha e Qendrës për punësim e qytetit të Shkupit, Sllobodanka Aleksovska dhe kryetarja e Shoqatës së grave të biznesit, Valentina Disoska.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *