Home / Showbiz / Mbulohet Luana?! (Foto)

Mbulohet Luana?! (Foto)

Luana Vjollca ka shkuar së fundmi në Stamboll të Turqisë.

Atje ka shkuar për pushime, dhe duket se po shijon ditët atje.

Përvec se ka bërë natyrisht shumë ‘shopping’, Luana ka gjetur kohë të shkojë në xhami, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

“Ndjesi tjetër”, ka shkruar prezantuesja mbi foton ku shihet e mbuluar.

Përndryshe, Luana së shpejti do rikthehet me emisionin e saj, “Pa Limit”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *