Home / Lajme / Maqedoni / Menduh Thaçi: Rreziku vjen prej kravatave jo prej mjekrave (Video)

Menduh Thaçi: Rreziku vjen prej kravatave jo prej mjekrave (Video)

Lideri i PDSH-së, Menduh Thaçi gjatë qëndrimit të tij në emisionin Debate Zgjedhore, kur ka folur për fundamentalizmin dhe radikalizmin islam ka theksuar se në Maqedoni nuk ka fundamentalizëm dhe radikalizëm islam.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *