Home / Showbiz / Modelja e njohur është shtatzënë me aktorin e famshëm, ja çfarë video realizon (Video)

Modelja e njohur është shtatzënë me aktorin e famshëm, ja çfarë video realizon (Video)

Ajo u shfaq në pasarelën gjigante të Victoria’s Sexret më seksi se kurrë në të brendshmet e kësaj firme të njohur.

Irina Shayk u sigurua të shkëlqente edhe pas përfundimit të kësaj mbrëmjeje gjigante.

Ajo që fansave u kishte rënë në sy më së shumti ishte barku paska i fryrë i modeles, pasi që së fundi është spekuluar se është në pritje të fëmijës së parë më të dashurin, Bradley Cooper.

Por 30 vjeçja që ende nuk i ka adresuar këto fjalë, është shfaqur tejet sensuale në një projekt te ri.

‘LOVE’ ka angazhuar bukuroshen ruse që të rikrijojë një skenë nga film ii njohur ‘Ghost’, duke punuar në qeramikë, ashtu siç bën edhe aktroja Demi Moore në këtë film

Edhe pse pamjeve të rikrijuara nga rusja i mungonte prania e Patrik Sëayze, sërish del të jetë një projekt goxha erotik.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *