Home / Kryesoret / Në Kërçovë deri në orën 10 kanë votuar 8.7 %

Në Kërçovë deri në orën 10 kanë votuar 8.7 %

Procesi zgjedhor në Kërçovë po realizohet pa probleme, ndërsa dalja e votuesve deri në orën 10 është 8.7 %, informuan nga KSHZ-ja në Kërçovë.

Kryetari i KSHZ-së në Kërçovë, Antigona Seferi theksoi se shpreson se gjatë ditës votimi do të vazhdoje që të realizohet në mënyrën më të mirë.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *