Home / Lajme / Maqedoni / Nerasht fiton Besa

Nerasht fiton Besa

Lëvizja BESA ka korrur fitore në fshatin Nerasht, fshat në të cilin bindshëm fitonte BDI që nga viti 2002.

Lëvizja BESA gjithësej ka fituar 814 vota
BDI 416 vota
PDSH 136 vota
LRPDSH 78 vota
LSDM ka fituar 7 vota, kurse VMRO dhe PPD kanë fituar nga 1 votë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *