Home / Showbiz / Nora dhe Era Istrefi bashkë edhe në… (Video)

Nora dhe Era Istrefi bashkë edhe në… (Video)

blob:https://vid.me/396c01ae-4b6a-4906-b7d1-3af654081767

Tashmë dihet se Nora Istrefi është shumë e apasionuar pas palestrës, jo më kot ka forma perfekte fizike.

Por duket se edhe këngëtarja Era Istrefi (motra e saj e vogël) ndan të njëjtin pasion si motra e saj.

Era ka postuar në Snapchat një video, ku të dyja vajzat janë duke u stërvitur në palestër dhe në fund të videos shihet se Nora shkon drejt motrës së vogël duke e përqafuar atë.

Në këtë video, vajzat duken krejt ndryshe nga ajo ç’ka jemi mësuar t’i shohim në skenë. Nora dhe Era, ndonëse pa make up dhe me veshje sportive, duken shumë bukur

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *