Home / Lajme / Maqedoni / OEMVP i shpall 100 kompanitë më të mira në Maqedoni

OEMVP i shpall 100 kompanitë më të mira në Maqedoni

Oda Ekonomike e Maqedonisë Veriperëndimore (OEMVP) sot do ta promovojë edicionin e gjashtë të Katalogut Top 100 dhe do t’i shpall 100 kompanitë më të mira në Maqedoni.

Në promovim fjalim do të mbajë ministri i Ekonomisë, Driton Kuçi.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *