Home / Showbiz / Remzie Osmani do t’iu habitë me fotografinë e fundit…

Remzie Osmani do t’iu habitë me fotografinë e fundit…

Ajo është një ndër këngëtaret më të kërkuara që me muzikën e saj arriti të bëjë për vete shumë ndjekës dhe adhurues të muzikës popullore, shkruan revista Kosovarja.

Ajo poashtu ka një numër të baladave me të cilat ka arritur të prek shumë të rinj e të reja, e që padyshim mbesin hite të pavdekshme.

Por, këngëtarja pavarësisht projekteve dhe punës së palodhshme, gjen kohë që të kujdeset shumë për pamjen e saj, gjë që tregon se vitet për të nuk janë të rëndësishme.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e Instagramit, ku ka pozuar në aeroportin e Cyrihut, e që pamja e saj lë vërtetë për të dëshiruar.
Një Remzie vitale, me plot stil.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *