Home / Showbiz / Rezarta Shkurta, i dedikon këngë bashkëshortit të saj në burg (Video)

Rezarta Shkurta, i dedikon këngë bashkëshortit të saj në burg (Video)

Rezarta Shkurta do të rikthehet në tregun muzikor pas dy vitesh mungesë.

Kënga e re që do të sjellë këngëtarja e disa hiteve titullohte “Gjysma ime”, dhe kjo është një dedikim për bashkëshortin e saj Ermalin, nipin e Enver Hoxhës , i cili për momentin është në burg.

“Ermalit qe eshte muza ime… Kjo nuk eshte thjesht nje kenge per mua, por eshte nje copez e shpirtit qe une vendosa ta ndaj me publikun qe me ka mbeshtetur gjithmone edhe ne furtune…
Faleminderit Alex qe hyre ne shpirtin tim dhe shkruajte nje tekst kaq te ndjer…” ka shkruar këngëtarja në postimin e saj në Instagram.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *