Home / Lajme / Rajon / Rrëfimi i tmerrshëm: Tentoi të më hante

Rrëfimi i tmerrshëm: Tentoi të më hante

Një grua ka rrëfyer momentin e tmerrshëm kur ish – i dashuri xheloz e kafshoi të paktën 21 herë në fytyrë në mënyrë që “të mos ia hidhte më sy asnjë mashkull”.

25 – vjeçarja Melody Moon, nga Yeovil, Somerset, u nda nga partneri i saj Jamie Mitchel, pasi ai u shndërrua në një njeri të dhunshëm e xheloz.

melody

Por pikërisht kjo duket se dhe e mërziti 27 – vjeçarin edhe më shumë dhe teksa i kërkoi që të shkonte tek shtëpia e tij për të biseduar vendosi ta sulmonte të renë.

melody2

“Papritur më goditi me grusht dhe rashë përtokë. Më futi duart në fyt dhe më tha: do të vdesësh. Më tërhoqi zvarrë nga flokët dhe më tha që do të më kafshonte fytyrën në mënyrë që askush të mos mi hidhte më sytë”, tregon 25 – vjeçarja.

Melody pësoi frakturë në syrin e majtë, thyerje në hundë e mollëza, e shenja në të gjithë trupin./tvklan.al

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *