Home / Lajme / Maqedoni / S’ ka më 500 euroshe për të fshirë djersën, mahnituni nga standardet e reja të Erik Fullanit (Foto)

S’ ka më 500 euroshe për të fshirë djersën, mahnituni nga standardet e reja të Erik Fullanit (Foto)

Nuk është aspak problem për Erik Fullanin, djalin e ish guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani që të ekspozojë jetën e shtrenjtë dhe luksoze që bën.
Pas këtyre fotove me makina të shtrenjta, si kjo që Eriko e ka pagëzuar me “Standart”, pushimeve apo dhe luksit të shfrenuar, kushdo i ka harruar ato foto ku Eriku fshinte djersët me 500 euroshe.

 

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *