Home / Showbiz / Sabri Fezullahu prishet edhe me Nystret Muqiqin, arsyeja eshte tepër banale

Sabri Fezullahu prishet edhe me Nystret Muqiqin, arsyeja eshte tepër banale

Kohët e fundit këngëtari Sabri Fejzullahu, ka prishur mardhëniet me shumë nga bashkëpuntorët dhe kolegët e tij.

Së fundi Sabriu ka prishur mardhëniet edhe me mikun e tij, këngëtarin Nystrt Muqiqin

Arsyeja del të jetë krejt banale, pasi e gjitha kishte ardhur nga kushti që Sabriu i kishte vendosur Nystretit për t’i shkuar në dasmen e Albatritit.

Magazina.al, mëson se Nystreti e kishte ftuar në dasëm Sabriun, por ai kishte vendosur kushte për të marrë pjesë në dasmen e Albatriti, sipas burimeve të Magazina.al, Sabriu i kishte thënë se do të merrte pjesë në dasëm vetëm në rast se nuk e fton këngëtarin Sinan Hoxha dhe Emra Com’in.

Nystreti duke respektuar Sabriun, kishte vendosur ta pranonte këtë kusht dhe nuk ka ftuar as Sinanin dhe as Emra Comin, por në fund Sabriu nuk ka shkuar fare në dasmen e Albatritit.

Kështu që Nystreti ka prishur mardhëniet me Sinanin e Emren por tash edhe me Sabrinë.

Gjithashtu lexo

Përkujtohet 40 vjetori i vdekjes së Elvis Presleyt

Elvis Presley lindi në vitin 1935 dhe e nisi karrierën e tij artistike që në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *