Home / Showbiz / Samanta komenton rikthimin e Rezartës!

Samanta komenton rikthimin e Rezartës!

Rezarta Shkurta ka shënuar mbrëmë rikthimin e saj në skenën muzikore me një projekt dedikuar gjysmës tjetër të saj.

Kënga është mirëpritur nga publiku e po ashtu edhe nga vajza e Rezit e Ermalit, e cila që në mëngjes i ka dhënë satisfaksionin më të madh këngëtares.

Por, ky projekt është komentuar edhe nga kolegët e këngëtares e një ndër to është Samanta e cila mendimin e saj e ndau me publikun.

“Atëherë kur jeta kthehet në melodi dhe emocioni është i vërtetë” – ka shkruar Karavella në profilin e saj në Instagram në suport të Shkurtës. /Revistacover/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *