Home / Showbiz / Sara Hoxha uron Ledionin: thefsh këmbën dhe urime për çdo gjë

Sara Hoxha uron Ledionin: thefsh këmbën dhe urime për çdo gjë

Ledion Liço tashmë është gati për “The Voice”, por kjo gjë nuk i ka shpëtuar Sarës. Kjo e fundit i ka dërguar një tufë me lule dhe një pësullë me një mesazh të bukur.

“Liu, thefsh këmbën dhe urime për çdo gjë. Mos ndalo kurrë së qeni kaq punëtor. Gjithnjë me dashuri, S.”, shkruan në pesullën e një buqete të madhe me lule të bardha Sara Hoxha.

 “The Voice of Albania” rikthehet në ekranin e “Top Channel” mbrëmjen e së enjtes, për të zgjedhur puntatë pas puntate, zërin më të mirë të shqiptarëve.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *