Home / Lajme / Kronika e zezë / Shkup, humb jetën një grua si pasojë e zjarrit në ndërtesën ku banonte

Shkup, humb jetën një grua si pasojë e zjarrit në ndërtesën ku banonte

Një grua 57 vjçeare humbi jetën si pasojë e një zjarri që kaploi ndërtesën ku banonin më shumë se 10 familjen në komunën Kisela Voda të Shkupit.

“Zjarri është aktivizuar në ambientet ku ishte rregulluar një vend për fjetje të një personi në bodrum. Zjarri është aktivizuar prej një ngrohëse. Gruaja që ka qenë në bodrum nuk ka mundur të shpëton dhe për fat të keq është asfiksuar”, thonë nga Zyra e zjarrfikësve të kësaj komune.

Gjithashtu lexo

Zjarr në Zhelinë të Tetovës, digjet një shtëpi e braktisur

Dje rreth orës 15:20 në fshatin Zhelinë të Tetovës ka shpërthyer zjarr në një shtëpi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *