Home / Showbiz / Si e bëri për vete Fidani Ryva Kajtazin?

Si e bëri për vete Fidani Ryva Kajtazin?

Ryva Kajtazi ndër vite ka thënë shumë. Është shndërruar në yll të skenës dhe ka bërë që publiku ti ketë gjithmonë sytë kah ajo. Ryva, nuk është rastësisht kjo që është, shkruan “Kosovarja”.

E bukura e skenës muzikore shqiptare tani është martuar dhe po e jeton ëmbëlsisht këtë periudhë.

Çfarë ka bërë bashkëshorti për t’ju impresionuar? Ryva për “Kosovaren” thotë:

“Është treguar vetja. i qetë, i dedikuar, i mirë kuptueshëm. Këto janë cilësitë që do ta befasonin secilën femër”./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *