Home / Lajme / Maqedoni / Sillvana Boneva në “siklet” i nxjer këpucët ,kolega meret me mesazhe gjatë seancës së KSHZ-së

Sillvana Boneva në “siklet” i nxjer këpucët ,kolega meret me mesazhe gjatë seancës së KSHZ-së

Atmosfera e nxehtë po bëhet në KSHZ në lidhje me parashtresat për zgjedhjet më 11 dhjetor që janë paraqitur nga koalicioni “Rilindje me Besë” dhe LSDM-ja.

Anëtarja e KSHZ-së Sillvana Boneva nga rradhët e VMRO-DPMNE madje edhe këpucët i ka hequr gjatë seancës që ende po vazhdon.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *